checkmycar.co.il

מכוני רישוי מובילים בישראל – לנהיגה תקינה ובטיחותית

מכוני רישוי מובילים בישראל – לנהיגה תקינה ובטיחותית רכב בטיחותי ותקין הינו רכב אשר מהנה לנהיגה ואשר כשיר בכל תנאי מזג האוויר ולשם כך רצוי להבדק במכוני רישוי מובילים ומקצועיים בישראל   בישראל מאות מכוני רישוי ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום אך אם ברצונכם להנות מרכב תקין, בטיחותי בכל מזג אוויר ובכל עונות השנה ולא להסתכן על הכביש או לסכן חיי אחרים,..


מכוני רישוי – כל הרפורמות והשינויים בתחום

מכוני רישוי – כל הרפורמות והשינויים בתחום רפורמות ושינויים אחרונים בתחום הרישוי והתחבורה באים כדי לעודד תחרות ולהקל על הנהגים ועתה נותר לחכות ולראות אם ייצאו לפועל   מידי שנה אנו עדים לרפורמות ושינויים שונים ומגוונים בתחום התחבורה והרישוי וכל זאת כדי להקל על נהגים ולקוחות, לעודד תחרות ולהוזיל מחירים אך מדובר במלחמה עיקשת בין הממשלה..


טסט לאופנוע – לצאת אל הכביש בצורה בטוחה

טסט לאופנוע – לצאת אל הכביש בצורה בטוחה דאגו להקפיד על טסט לאופנוע במועדים הרצויים וכך תמנעו מקנסות מיותרים וחשוב מכל תהיו בטוחים על הכביש לאורך כל השנה   מועד טסט לרכב או טסט לאופנוע אינו שמחה גדולה אך היא אחת הבדיקות הנחוצות והחשובות ביותר שעלינו לבצע. בכדי להיות רגועים אך חשוב מכל בטוחים על הכביש, יש לבצע טסט מלא לרכב דרך מכוני..


מכוני בדיקה - איך עושים בדיקה לאופנוע

מכוני בדיקה - איך עושים בדיקה לאופנוע בדיקות לקויות ולא מלאות של האופנוע יכולים לעלות לכם בקנסות מיותרים ובסיכון בטיחותי. בדיקה שלמה תביא לבטיחות מלאה על הכביש.   פעם בשנה עלינו לעבור בדיקה לרכב או לאופנוע דרך מכוני בדיקה מורשים הידועים כטסט לאופנוע או טסט לרכב וזאת כדי להיות בטוחים כי כלי התחבורה שלנו בטיחותי ויכול לנוע על..


בדיקת בעלות רכב - של מי הרכב הזאת באמת?

בדיקת בעלות רכב - של מי הרכב הזאת באמת?       מצאתם את הרכב שמתאים לדרישות ולתקציב, ואפילו עברתם את מסכת הייסורים ההכרחית שבבדיקת תקינותו במסגרת מכוני בדיקה מורשים. מזל טוב, הגעתם לשלב הבירוקרטי בו בודקים למי באמת שייך הרכב ראיתם את המודעה, הלכתם לראות את הרכב, נסעתם עליו, אפילו הסכמתם על מחיר...


עשרה דברים שחשוב לדעת על בדיקה לפני קנייה

עשרה דברים שחשוב לדעת על בדיקה לפני קנייה רגע לפני שאתם רוכשים רכב, ושנייה לפני שאתם לוקחים אותו למוסך שיבדוק אותו, הנה כמה דברים שכדי לדעת על בדיקת רכב לפני קנייה מעבר לכך שרכישת רכב ללא בדיקה עשויה לגרור אותנו להוצאות לא רצויות של אלפי שקלים, הרי שמדובר במפגע בטיחותי שיכול לגרום לתאונת דרכים. בניגוד..


מחירון רכב - מה משפיע על מחיר הרכב

מחירון רכב - מה משפיע על מחיר הרכב מחירון רכב בישראל נקבע עפ"י שני גופים: משרד האוצר ויבואני הרכב השונים. שני הגופים הללו הם גופים בעלי אינטרסים ולכן מחירון הרכב לא תמיד מחושב אך ורק בהתאם לסך מרכיביו לפני שנכנסים לעולם מכירות הרכבים, חשוב להבין כי מחירון הרכב אינו מהווה במרבית המקרים אינדיקציה ברורה לגבי שוויו האמיתי...


מכוני בדיקת רכב- אל תקראו לי גרוטאה

מכוני בדיקת רכב- אל תקראו לי גרוטאה למרות שנדמה שכל אחד רוכש היום רכב חדש מליסינג, עדיין מכוני בדיקה מקבלים מדי היום עשרות כלי רכב ישנים לבדיקה והכשרה. האם זה באמת משתלם? מכוני בדיקה בדרך כלל עוסקים ברכבים שגילם נמוך מ-15 שנה, מה גם שהחקיקה העכשווית (תוכניות הגריטה מחד גיסא והכרח ברישוי פעמיים בשנה מאידך) הקטינה מאוד את כמות..


מכוני בדיקה - האחריות כפי שבית המשפט רואה אותה

מכוני בדיקה - האחריות כפי שבית המשפט רואה אותה ישראלי ממוצע מחליף רכב כל ארבע שנים, ובכל שנה מתרחשות כ-330 אלף עסקאות לרכישת רכב. חלק מהותי בקניית רכב משומש הוא ביקור במכון בדיקה, וכאן תוכלו ללמוד על האחריות של מכון הבדיקה במקרה של תקלות שמתגלות לאחר מכן ברכב   חוקרים זוכי פרס נובל גילו בארה"ב תופעה המכונה "שוק..


בדיקת רכב לקנייה - למה מומלץ לבדוק גם כלי רכב חדשים

בדיקת רכב לקנייה - למה מומלץ לבדוק גם כלי רכב חדשים בדיקת רכב לפני קנייה מומלצת לא רק למי שרוכש רכב יד שנייה. כפי שמיד נראה, רצוי שגם כלי רכב חדשים יעברו בדיקה כזו בדיקה לפני קניה מקושרת אצל מרבית הציבור לשירותים אותם מעניקים מכוני בדיקה אך ורק לקניית רכבים משומשים, יד שניה ומעלה. בעוד שאכן מדובר בקהל היעד העיקרי לו מעניקים..


כיצד אתם יכולים לבדוק את הרכב לפני קנייה בעצמכם

כיצד אתם יכולים לבדוק את הרכב לפני קנייה בעצמכם למרות שמכוני בדיקה נותנים לנו את כל התשובות הנדרשות, מי שמבין בכלי רכב, רצוי שישתמש בידע שלו, גם כדי לבדוק את הרכב בעצמו, לפני שהוא קונה אותו מכוני בדיקה מספקים את רמת הביטחון והרגישות הגבוהה ביותר ברכישת רכב מיד שניה ומעלה, אולם גם לכם, ללא כל ניסיון או ידע טכני במכונאות רכב, כדאי לבצע..


בדיקת רכב- אילו בעיות אנחנו יכולים לגלות

בדיקת רכב-  אילו בעיות אנחנו יכולים לגלות בזמן שאתם חוסכים אלפי שקלים לרכישת מכונית החלומות שלכם, אתם עלולים לגלות בבדיקה לפני קניה שהיא סובלת ממספר תקלות.כאן תוכלו לקרוא מספר דוגמאות לתקלות כאלו מכוני בדיקת רכב גובים אלפי שקלים עבור השירותים שלהם, לעיתים סכומים שיכולים להגיע ליותר מ10% משווי המכירה של הרכב. עם זאת,..


מדריך מכוני בדיקה בישראל

מדריך מכוני בדיקה בישראל אנחנו יכולים להאשים את כלי הרכב בתאונות דרכים, אך מי שאמור לבדוק אותם ולוודא שהם מתאימים לעלות על הכביש, זה אנחנו... כאשר בוחנים מה הם הגורמים שאחראים לתאונות דרכים, אזי שאחרי הגורם האנושי והגורם הסביבתי שמובילים באופן תדיר את הרשימה, נמצא הגורם השלישי, מוכנות כלי..


טסט לרכב - אילו בדיקות עובר הרכב בעת הטסט

טסט לרכב - אילו בדיקות עובר הרכב בעת הטסט כמות ההפתעות שצפויה לנו בבדיקת טסט, יכולה לשמש אותנו בשיחת סלון. מצד שני הכמות הזאת רק מבליטה את חשיבות הבדיקה בדיוק כמו שכל אחד מאיתנו צריך לעבור בדיקות דם אחת לשנה, בדיקות שמיועדות לבדוק מה מצב הסוכר שלנו בדם, מה רמת הכולסטרול שלנו, וחומרים אחרים בדם. כך גם הרכב שלנו..


מדריך בדיקת רכב לפני קניה

מדריך בדיקת רכב לפני קניה רכישת רכב יד שנייה, הוא לא עניין של מה ובכך, בדיקת רכב לפני קנייה אמורה להסיר מאיתנו כמה דאגות, בהווה ובעתיד השאלה האם לרכוש רכב יד שנייה, גורמת ללא מעט התלבטויות. זה מתחיל בשאלה הכלכלית, האם כדי להשקיע ברכב ישן או לחסוך לרכוש כסף חדש, זה נמשך בשאלת האמון, האם כדי..


אחריות מכוני בדיקה

אחריות מכוני בדיקה נדמה שאין אחד מאיתנו שלא עבר את החוויה הלא נעימה, של רכישת רכב שהפרסום אודותיו סיפר סיפור אחד והמציאות שלו היתה שונה לגמרי אחת השאלות המשפטיות השנויות במחלוקת היא, מהי האחריות של מכון בדיקה כלפי בעלי רכב בכלל ורוכשי רכב בפרט. האם בעל מכון רישוי כאשר הוא מבצע בדיקת רכב לפני קנייה ונותן את..


Copyright © 2017 checkmycar.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מכוני בדיקה מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הבדיקת רכב
מחפשים מכון רישוי קרוב למקום מגוריכם? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם מכוני בדיקה מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!