checkmycar.co.il

טסט לרכב – כל המוסכים, כל המכונים

מדי שנה מורדים מכבישי ישראל אלפי כלי רכב שלא עברו טסט מסיבות כאלה ואחרות. אל תיכנסו לקטגוריה הזאת, פשוט תעבירו את הרכב שלכם טסט

@@@

טסט לרכב הוא הדרך של משרד התחבורה לוודא שכלי הרכב שנוסעים על כבישי ישראל הינם תקינים וראויים לנהיגה. זו הסיבה שאת הטסט יכולים להעביר רק מכוני רישוי מורשים, שקיבלו אישור וסמכות של משרד התחבורה לבצע את הבדיקה, לאשר את תקינות הרכב או להורידו מהכביש.

במסגרת טסט לרכב, שנעשה פעם בשנה, המכון יבדוק את תקינות הצמיגים, המנוע, מערכת הבלמים וההגה, המראות, מגבים ואפילו את מערכת הפליטה על מנת לוודא שהרכב לא מזהם. במידה והרכב לא נמצא תקין, בעל הרכב צריך לתקן את הליקוי על מנת שיוכל לחזור לנהוג בו.

בדומה לטסט לאופנוע, גם בטסט לרכב, ככל שהרכב יותר ישן כך עוצמת הבדיקה והקפדנות שלה עולים, שכן יש חשש שהבלאי יגרום לתפקוד מסוכן של הכלי. אם אתם מעוניינים לדעת עוד על טסט לרכב, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא כאן מאמרים מקצועיים בתחום ולהשאיר פרטים. אנחנו נדאג שתקבלו פניות ממכוני רישוי מומלצים.
מ.מ.מ בוחנים בע"מ
מכון מ.מ.מ בוחנים בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות רכב ומבחני רישוי, והוא נוסד בראשית שנות ה- 50 כמכון הראשון בארץ לבדיקות רכב. המכון פועל בהתאם לסטנדרט המקובל באירופה, ובייחוד בגרמניה, והוא מצויד במיטב הטכנולוגיה האירופית בתחום האבחון הממוחשב..

הירקון 13 בני ברק


מ.מ.מ בוחנים בע"מ
טויוטה - מוסך רייכמן בע"מ
עודד רייכמן בע"מ - סוכנות מכירות ומוסך מורשה טויוטה מנוהלת ע"י משפחת רייכמן מזה 3 דורות. הסוכנות הוקמה לראשונה ב 1937, ע"י מר אלפרד רייכמן, סב המשפחה, שהקים את אחד המוסכים הראשונים בארץ והיה לשם דבר בענף הרכב. הידע המקצועי הרב שנצבר..

ברוך הירש 10 בני ברק


טויוטה - מוסך רייכמן בע"מ
טכנוטסט
רשת ,טכנו-גרופ" רואה את הלקוח במרכז העשייה ואת מתן השירות ללקוח כערך עליון ולפיכך אנו פועלים ושוקדים על שיפור מתמיד של מערך השירות ללקוח, פעילות זו באה לידי ביטוי בהשקעה רבה בשיפור תשתיות, רכישת מכשור מהמתקדמים בעולם, הרחבת תחומי העיסוק ובתוך..

עוצמה 11 טירת כרמל


טכנוטסט
מונדיאל טסט בדיקות רכב בע"מ
מכון מונדיאל טסט בע"מ הוקם בשנת 1986 ומנוהל על ידי דוד ברזילי – בוחן והנדסאי מדופלם, בעל שם ארצי, שמשמש גם כמרצה בקורסים להנדסאי רכב ולמנהלי מוסכים מטעם משרד התחבורה. דוד ברזילי משמש גם ככתב לענייני רכב בירחון "מוסכים"..

המכונאי 45 באר שבע


מונדיאל טסט בדיקות רכב בע"מ
מכון אלן לרישוי ובדיקה חולון בע"מ
במכון אלן 3 מסלולי רישוי הפועלים בשיטה חכמה. בכל מסלול 5 בוחנים המייעלים ומזרזים את תהליך בדיקת הרישוי, ולקוחות המכון מחכים רק זמן קצר עד לקבלת תוצאות הבדיקה. כל תחנות הבדיקה ממוחשבות ומצוידות במיטב המכשור מבית אייזנברגר, כאשר בסוף כל יום הנתונים..

האופן 6 חולון


מכון אלן לרישוי ובדיקה חולון בע"מ
טסט אין
מכון טסט אין הינו מרכז המבצע בדיקות של כל סוגי הרכב (כולל 4X4), באמצעות ציוד הבדיקה החדשני ביותר. המכון מורשה מטעם משרד התחבורה (רישיון מס' 9303). למכון טסט אין ותק וניסיון רבי שנים בתחום, וצוות מקצועי ונאמן של בוחני רכב מוסמכים..

עציון גבר 3 תל אביב


טסט אין
רחל תעשיות רכב
חברת רחל תעשיות רכב הפעילה מזה 30 שנה בענף הרכב החליטה לאחרונה לשנות את הקונספט התפעולי כשהדגש הוא על הרחבת השירות ללקוחות, תוך מתן מענה תחת קורת גג אחת לכול הצרכים התפעוליים, כגון רכישת רכבים חדשים איבזורם במפעל המייצר, ביטוח הרכב בסוכנות החברה..

המדע 7 אשדוד


רחל תעשיות רכב
טסט אריה
מכון רישוי טסט אריה הינו מכון רישוי באישור משרד התחבורה, הממוקם במישור אדומים, רק 7 דקות נסיעה מירושלים. במקום צוות בוחנים מנוסים מהשורה הראשונה המתמחים בבדיקת טסט לכל סוגי הרכבים - פרטיים, מוניות, שטח, אוטובוסים, אופנועים ומשאיות. לרשות..

אופירה 9 מעלה אדומים


טסט אריה
לב הגליל תחבורה ורכב בע"מ
הבדיקות שעובר הרכב ביום הטסט: זיהוי הרכב ובעליו, בדיקת זיהום אוויר הבוחנת האם גזי הפליטה הנפלטים מהרכב עומדים בתקנות זיהום האוויר, בדיקת בלמים, בדיקת אורות, איתות, הגה, צירים, מצב הצמיגים, כיוון הגלגלים וריקבון בתחתית הרכב. ..

כפר שפרעם שפרעם


לב הגליל תחבורה ורכב בע"מ
דינמומטר

השלושה 7 תל אביב


דינמומטר
המכון - מרכז שירותי רכב
המכון- מרכז שירותי רכב- קיים מזה כ-22 שנה. עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות הן ברמה המקצועית של העובדים והן מבחינת הכלים, הציוד והמחשבים החדישים והמשוכללים ביותר בכדי להגיע לרמות גבוהות בדיוק, באיתור התקלות ובטיב העבודה והשירות. ..

חלוצי התעשייה 85 קרית חיים


המכון - מרכז שירותי רכב
קומפיוטסט

חרוץ 3 תל אביב


קומפיוטסט
טסט ליין - טסט לרכב
מכון רישוי טסט ליין הינו המכון הגדול והמוביל באזור ירושלים והסביבה. המכון הוקם לפני 18 שנה, מאז ועד היום מכון רישוי טסט ליין קבע סטנדרטים חדשים בשירות, אדיבות ומקצועיות של צוות העובדים לקהל הלקוחות הירושלמי. השירותים הניתנים..

כתב סופר 4 ירושלים


טסט ליין - טסט לרכב
המומחה
החברה נוסדה בשנת 2003 העובדים הינם בעלי תעודות בתחום הרכב: הנדסאי רכב, בודקי קניה מורשים, בעלי הסמכה לפתיחת מוסך או הכשרה ע"י המומחה. לחברה צי של ניידות שירות הפרוסות ברחבי הארץ. אזור כיסוי בכל..

המרד 29 תל אביב


המומחה
סופר-טסט בדיקה ממוחשבת לקניה
לרשותך מרכז בדיקות רכב לקנייה סופר- טסט חיפה המתמחה בבדיקות רכב ממוחשבות. לאחר עשרות שנים של פעילות מוצלחת סופר- טסט חיפה הגיע למעמד של אחד מהמובילים בתחומו באזור חיפה והצפון. פרט לכך בסופר- טסט חיפה קיימת מחלקת טיפולים, איתורי..

האשלג 3 חיפה


סופר-טסט בדיקה ממוחשבת לקניה
מבדק בדיקות רכב ורישוי בע"מ
חברת מבדק בדיקות רכב ורישוי בע"מ, החברה נוסדה בשנת 1984. כתובת החברה : הסדנאות 7 א.ת. הרצליה פיתוח. מנהל החברה – נחום זמיר בעל ניסיון משנת 1967. בניהול מכוני רישוי ובדיקות כלי רכב לפני קניה / מכירה. בחברה..

הסדנאות 7 הרצליה


מבדק בדיקות רכב ורישוי בע"מ
מוסך התערוכה
התערוכה 3 תל אביב
מכון הדרום א.ד.ש
בן גליס 51 פתח תקוה
קומפיוטסט
גלגלי הפלדה 1 הרצליה
קומפיוטסט
הבדיל 1 באר שבע


שאלות ותשובות בתחום טסט לרכב

אין ספק כי בדיקת רכב לפני קנייה במכון היא הכרחית על מנת לא לקנות "חתול בשק", היות ובדיקה זו כוללת את האפשרות לבדוק פרמטרים רבים של הרכב שאינם אפשריים על ידי בדיקה חיצונית פשוטה ללא הכלים הנמצאים במכון. עם זאת, הבדיקה עולה כסף ולכן לא סביר להעביר כל רכב שאנחנו שוקלים לקנות מידי בעליו דרך המכון. לפני שמגיעים לבדיקה הקפדנית והמקצועית, כדאי..
במהלך הטסט בודקים את תקינות הקטנוע, כגון, ברקסים, פנסים, צמיגים, נזילות, מראות ואם יש יש לחך אפוד זוהר למקרה של עצירה פתאומית.
שלום יעקב. בעשור האחרון כמעט כל יצרני הרכב שילבו איזו- שהיא יחידת עיבוד ברכב, ולכן לא מדובר ב"תוספת מפנקת" אלא בחלק אינטגראלי ממערך ההפעלה של הרכב. כיוון שכך מכון הבדיקה מחוייב לבצע בדיקה מקיפה גם בנושא זה. כיוון שפעולת הרכב השותפת, ובכלל זאת פרמטרים חשובים כמו וויסות ההזרקה, תדירות ירי, ואפילו נושאים בטיחותיים כמו בלימה והיגוי, נשלטים..
  ראשית תשובה לשאלה השניה: לא. מכוני בדיקה מחוייבים לפי חוק לפרסם מחירון בדיקה מפורט ומוכן מראש, תוך איסור מוחלט (לפי חוק הגנת הצרכן) להעלות מחירים לאחר מעשה ושלא לפי המחירון המפורסם. המחיר של כל בדיקה נקבע לפי כמה פרמטרים: קטגוריית הרישוי של הרכב (מספר שנע בין 1 לבין 10, ורשום על מסמכי הרישוי של הרכב), מספר הצילינדרים ברכב (ברוב הרכבים..
Copyright © 2017 checkmycar.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מכוני בדיקה מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הבדיקת רכב
מעוניינים להעביר את הרכב טסט? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם מכוני בדיקה מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!